0903 430 986

výkopové práce

výkopové práce

výkopové práce

Auto s rukou │ Nákladné auto s rukou │ Auto s HR

Nákladné autá s hydraulickou rukou sú neodmysliteľnou súčasťou každej firmy, ktorá prepravuje stavebný materiál. U nás v MJM TRANS máme v ponuke štyri vozidlá s HR, ktoré obsluhujú profesionáli s viac ako 10 ročnou praxou. Vďaka tomu dokážeme prácu odviesť rýchle, efektívne a bezpečne a uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Máme sa za sebou veľké projekty a spolupráce s nadnárodnými firmami ako sú napríklad Strabag s.r.o, Hant-BA a.s, či Nafta a.s.. V ponuke máme autá s hydraulickou rukou, ktoré si poradia aj s ťažšími bremenami. Pre viac informácii ohľadom nákladných áut s rukou si prosím prečítajte dole uvedené špecifikácie ku každému autu s HR.

Pokrývame tieto mestá:

Bratislava │ Malacky │ Stupava │ Senec │ Trnava

Máte záujem o spoluprácu? Zavolajte nám!

BúRACIE PRáCE

Naše mechanizmy sú vo väčšine prípadov využívané na malých a stredných stavbách za účelom demolácie. V ponuke máme aj demolačné kliešte.

 

RECYKLÁCIA ZEMINY

Recyklácia zeminy prebieha za pomoci mobilnej triedičky Keestrack K3. 

ZEMNÉ A VÝKOPOVÉ PRÁCE

V ponuke máme dve kolesové a pásové rýpadlá a štyri traktorbagre schopné zabezpečiť hladký priebeh aj tých komplexnejších výkopových a zemných prác. 

NAŠE REFERENCIE 

REFERENCIE OD NAŠICH DLHOROČNÝCH ZÁKAZNÍKOV

S MJM TRANS spolupracujeme už vyše 7 rokov a za tento čas sme sa u nich nesklamali. Firma je ústretová a svojho zákazníka si stráži na prvom mieste.                                                           

Martin Varga

Stavbyvedúci, Strabag

Spoľahlivá firma s férovými cenami a ľudmi, ktorí sú vo svojom obore profesionálmi. Najčastejšie využívame ich mobilné žeriavy, autá s hydraulickou rukou a bágre.

Libor Hanuliak

Stavbyvedúci, HANT-BA

Nemajú problém vyhovieť i tým najkomplikovanješím požiadavkám. Práve kvôli spoľahlivosti a prístupu k zákazníkovi s MJM TRANS tak radi spolupracujeme.

Tomáš Hromkovič

Project Manager, ITB Development

rokov na trhu

spokojných klientov

nákladných áut a mechanizmov

zamestnancov