0903 430 986

Búracie práce

Búracie práce

Búracie práce

Demolačné práce │ Asanácia │ Búracie práce Bratislava │ Demolácia

Uvedomujeme si, že nie vždy je treba iba stavať ale z času na čas treba budovy aj búrať. A práve preto máme CAT 316 D s možnosťou pripojenia búracieho kladiva, ktoré si poradí aj s tým najpevnejším betónom či panelmi. Tieto mechanizmy sú vo väčšine prípadov využívane na malých a stredných stavbách za účelom demolácie.

MJM Trans s.r.o. sa sústreďuje na poskytovanie komplexných služieb.Jednou z našich piatich hlavných činností je aj odvoz odpadu a likvidácia stavebnej sute a iného stavebného odpadu. MJM TRANS disponuje viac ako tridsiatimi veľkokapacitnými  kontajnermi s objemom 5 m3 a 7 m3, ktoré pristaví na Vami určené mieste a následne po naplnení sa odpad rozriedi na zrecyklovateľné a nerecyklovateľné zložky. Recyklovateľné zložky sa dostanú recykláciou naspať do výrobného procesu. Nerecyklovateľný odpad sa uskladní na legálnej skládke odpadu s potvrdením vo fomre vážneho lístku. MJM TRANS je ekologicky zmýšľajúcou spoločnosťou, ktorá dbá pri likvidácia svabeného odpadu na životné prostredie a práve preto spolupracuje najmä so skládkami, ktoré sú priateľské voči prírode.

Čo sa týka recyklácie stavebného odpadu, naša firma disponuje mobliným čelusťovým drvičom betónu SANDVIK QJ 241 na zhodnocovanie stavebného odpadu  s výkonom až 230t / hod. Tento stroj dokáže predrviť tehlu, škridlu, obklady, betón ci asfalt. Pokiaľ by ste mali záujem o prenájom tohto stroja na vašu stavbu, prípadne záujem o viac informácii tak kontaktujte prosím náš dispčing na tel.č. 0903 430 986 alebo nám napíše na email mjmtrans@mjmtrans.sk.

Pokrývame tieto mestá:

Bratislava │ Malacky │ Stupava │ Senec │ Trnava

Máte záujem o spoluprácu? Zavolajte nám!

Kolesové rýpadlo CATERPILLAR M 316D

technické info o stroji

Pásové otočné rýpadlo s objemom lyžice 1,4m3,  možnosťou upevnenia búracieho kladiva alebo demolačných kliešťou a s dalším prídavným zariadením podľa požiadaviek zákazníka.

  • Hmotnosť 25,12 t
  • Výkon motora 145 KW
  • Max. dosah 10,11 m
  • Hĺbkový dosah 6,81 m

traktorbager TEREX 980 Elite

technické info o stroji

Traktorbager určený na výkopové a búracie práce.

  • Výkon motora 74,5 KW
  • Pohon 4×4
  • Hmotnosť 8 t
  • Možnosť upevnenia búracieho kladiva
  • Druhy lyžíc: 40,50,60,70,80, svahová lyžica

Máte záujem o spoluprácu? Zavolajte nám!

Máte záujem o spoluprácu? Zavolajte nám!

NAŠE REFERENCIE 

REFERENCIE OD NAŠICH DLHOROČNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Bezproblémová komunikácia, široké portfólio vozdiel a mechanizmov a férové ceny. Od začiatku spoupráce sme nemali žiadne výhrady či voči šoférom, dispečingu alebo vedeniu.

Michal Glajšek

Procesný inžinier, Danucem

Od začiatku spolupráce v roku 2017 sme služby firmy MJM TRANS s.r.o využívali pravidelne pri rôznych projektoch v Bratislave a okolí. Oceňujeme flexibilitu dispečingu a profesionalitu.

Ján Chovanec

Stavbyvedúci, Swietelsky

S MJM TRANS spolupracujeme už vyše 7 rokov a za tento čas sme sa u nich nesklamali. Firma je ústretová a svojho zákazníka si stráži na prvom mieste.                                                              

Martin Varga

Stavbyvedúci, Strabag