0903 430 986

Nákladná autodoprava

Nákladná autodoprava

Stavebná nákladná doprava

Auto s hydraulickou rukou │ preprava sypkých materiálov │ Odvozd a likvidácia stavebného odpadu

V našom portfóliu služieb stavebnej a nákladnej dopravy nájdete širokú škálu stavebných vozidiel a mechanizmov vhodných pre malé a veľké stavby. Vďaka širokému zameraniu vám vieme pomôcť s dovozom / odvozom stavebných materiálov či likvidáciou stavebného odpadu. Našou silnou stránkou je taktiež aj manipulačná technika, nakoľko vo firme sa nachádza viacero autožeriavov s nosnosťou od 20t – 40t a s maximálnym možným dosahom 35m. Okrem žeriavov disponujeme aj valníkmi s hydraulickou rukou ktoré sú ideálnou voľbou na prepravu tehiel, škridly či železa.

Pokrývame tieto mestá:

Bratislava │ Malacky │ Stupava │ Senec │ Trnava

 

Máte záujem o naše služby? Ozvite sa nám na 0903 430 986!

AUTÁ S HYDRAULICKOU RUKOU

U nás v MJM TRANS máme v ponuke štyri vozidlá s hydraulickou rukou, ktoré obsluhujú profesionáli s viac ako 15 ročnou praxou.

 

AUTOŽERIAVY

V ponuke sú štyri rôzne mobilné žeriavy, ideálne pre malé a stredné stavby, ktoré dokážu odviesť svoju prácu rýchle, šikovne a za výhodnú cenu

ZEMNÉ A VÝKOPOVÉ PRÁCE

V ponuke máme dve kolesové a pásové rýpadlá a štyri traktorbagre schopné zabezpečiť hladký priebeh aj tých komplexnejších výkopových a zemných prác.

ODVOZ STAVEBNÉHO ODPADU

Odvoz a likvidácia stavebného odpadu sú súčasťou MJM TRANS už vyše 15 rokov. Všetok odpad je samozrejme zlikvidovaný na najbližšej ekologickej legálnej skládke.

 

PREPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLOV

Odvoz a dovoz štrku, piesku či škváry vám zabezpečíme pomocou  našich osemkolových jednostranných sklápačov, návesov s objemom až 32m3 či trojstranných sklápačov T815.

BÚRACIE PRÁCE

Naše mechanizmy sú vo väčšine prípadov využívané na malých a stredných stavbách za účelom demolácie. V ponuke máme aj demolačné kliešte.

PREPRAVA NADROZMERNÝCH NÁKLADOV A MECHANIZMOV

Prepravu nadrozmerných nákladov vám vieme zabezpečiť v rámci celej Slovenskej Republiky pomocou podvalníkového návesu s nosnosťou až 38t.

 

RECYKLÁCIA STAVEBNÉHO ODPADU-DRVENIE

Drvením betónu mobilným čeľusťovým drvičom Sandvik QJ241 vzniká recyklát frakcie 0-63, ktorý je možné spätne využiť ako podkladové vrstvy chodníkov, ciest, parkovísk a spevnených plôch.

RECYKLÁCIA ZEMINY– TRIEDENIE VýKOPOVEJ ZEMINY

Recyklácia zeminy prebieha za pomoci mobilnej triedičky Keestrack K3. 

Máte záujem o spoluprácu? Zavolajte nám!

NAŠE REFERENCIE 

REFERENCIE OD NAŠICH DLHOROČNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Od začiatku spolupráce v roku 2017 sme služby firmy MJM TRANS s.r.o využívali pravidelne pri rôznych projektoch v Bratislave a okolí. Oceňujeme flexibilitu dispečingu a profesionalitu.

Ján Chovanec

Stavbyvedúci, Swietelsky

Bezproblémová komunikácia, široké portfólio vozdiel a mechanizmov a férové ceny. Od začiatku spoupráce sme nemali žiadne výhrady či voči šoférom, dispečingu vedeniu.

Michal Glajšek

Procesný inžinier, Danucem

Naprieč rokmi počas ktorých s MJM TRANS spolupracujeme sme boli vždy spokojní, každý problém a požiadavku bezokladne a ochotne vyriešili. Ich cenová politika zodpovedá kvalite odvedenej práce.

Michal Tóth

Project Manager, Pfeiffer SK